נכסי-לשם-נדל"ן

הצנחנים 4 כפר מלל  . טל. 09-7482543  .   נייד 050-4413458

banner

נכסי לשם נדל"ן - אודות


משרד נכסי לשם נדל"ן הוקם על ידי רוחלה יהב, יועצת נדל"ן בעלת ניסיון רב שנים בתחום בארה"ב ובארץ. המשרד מתמקד באזור השרון וביישובים הוד השרון ,רעננה והסביבה בפרט. לכן, אם אתם מחפשים דירות להשכרה בהוד השרון, דירות למכירה או סוכנות תיווך מקצועית בה תוכלו למכור את הנכס שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

אנו מתמחים בליווי של לקוחות מכל הסוגים והמינים : לקוחות פרטיים, תושבי חו"ל וקבוצות רכישה (כולל רכישה מרוכזת של קרקע חקלאית) ומעניקים לכל לקוח את מלוא תשומת הלב. היתרון העיקרי שלנו נעוץ ביכולת להבין את צרכיו של כל לקוח ואת הדרישות הייחודיות לו כגון סוג הנכס המבוקש, שיקולי תקציב ומיקום מועדף ולהתאים לו את הנכס הטוב ביותר עבורו מתוך המאגר הגדול הנמצא ברשותינו.

בנוסף לזאת אנחנו מתמחים בשינוי ייעוד נקודתי בתב"ע וטיפול בהשכרה של בתים שבעליהם נמצאים בחו"ל.

מאחורינו היסטוריה ארוכה של מכירה וקנייה של נכסים מכל הסוגים : דירות, בתים צמודי קרקע וקוטג'ים, קרקעות חקלאיות, בתי יוקרה בהוד השרון רעננה ומושבים בסביבת השרון, אך גם ביישובים נוספים כגון צפת, בנימינה, כפר יונה בני ציון וגם תל אביב.

מאות הלקוחות המרוצים שלנו בעבר ובהווה יכולים להעיד על הצלחתה של שיטת עבודה זו ועל האמון הרב שהם רוחשים לנו. השירות בלשם נדל"ן מבוסס על אווירה ביתית ויחס אישי, כך שכל לקוח מרגיש שהוא לקוח VIP. אנחנו ממשיכים ומלווים את הלקוחות גם לאחר חתימת העסקה ועוזרים להם בתהליך ההתאקלמות בנכס החדש ו/ או עזיבת הנכס הישן.


לא רק תיווך : שירותי ערך מוסף

בנוסף למכירה וקנייה של נכסים, אנו מספקים שורה ארוכה של שירותי ערך מוסף ובכך מעניקים ללקוחות שלנו חבילת פתרונות שלמה הכוללת גם ייעוץ מס, הערכת שווי הנכס, עבודה מול מנהל מקרקעי ישראל, תחשיבי שבח והסכמה, עבודה מול אדריכלים ומעצבי פנים, עריכת חוזה אצל עורך דין ובמקרה הצורך גם ליווי בתהליך קבלת המשכנתא.

אנחנו מאמינים שכל לקוח המגיע אלינו צריך לקבל את השירות הטוב והמקיף ביותר ושאנחנו יכולים לחסוך בעבורו את הזמן והאנרגיות הכרוכים בעבודה מול מתווכים אחרים באזור הוד השרון ורמת השרון.


יצירת קשר ישיר עימנו בטלפון או בדואר האלקטרוני

סניף הוד השרון - רחוב אילת 17 א הוד השרון - 050-4413458 (רוחלה)

סניף כפר מל"ל - הצנחנים 4 כפר מל"ל, טלפון 09-7482543, פקס 09-7484299

דואר אלקטרוני : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.