נכסי-לשם-נדל"ן

הצנחנים 4 כפר מלל  . טל. 09-7482543  .   נייד 050-4413458

banner

מאמרים

1. הבחירה שלכם – משכנתא אופטימאלית היא עניין אישי.משכנתא

אופטימאלית היא משכנתא שמותאמת באופן מושלם למצבכם הכלכלי.

קרא עוד...

אל מול התפתחות הנדל"ן של צמיחת מגדלים מול קו הרקיע, יש היום עדיין הרבה מאוד אנשים ובעיקר משפחות עם ילדים שלא יחליפו חיים בבית במושב עם שום דירה בשום מגדל יוקרתי. כמה שיותר קרוב לטבע ולאדמה יותר טוב.

משרד התיווך שלנו עשה כבר כמה וכמה עסקאות של מכירת וקניית בתים במושבים ויש לציין כי ערכם רק עולה ועולה עם השנים והקרקע משתבחת.

קרא עוד...

חלומם של הרבה מאוד אנשים ומשפחות זה לגור קרוב לאדמה, בחיק הטבע ובאזור הוד השרון למשל יש הרבה מאוד ישובים עם נכסים מושקעים להשכרה או למכירה שמתאימים מאוד למשפחות עם ילדים.
היתרון של בית פרטי הוא בתחושת החופש, העצמאות והנוף שנכנס לך ישר הביתה ואם הגעתם לישוב שגם הרכב האוכלוסייה שלו מתאים לכם, החיים שלכם הולכים להיות יפים.

קרא עוד...

בכל עיר בארץ שנבנתה על כפרים היסטוריים באזור יש את הבתים "מפעם" שלה, הבתים ההיסטוריים שהחלו את בניית העיר הזו ושבמקור, כמו כל מדינת ישראל היו כפר, ישוב חקלאי ועוד.

יש מקומות שההיסטוריה הנדלנית שלהם נכחדה נוכח פרוייקטים של בנייה ולא נותר זכר מבתי העבר שלה ויש ערים שצמחו והובילו את צביון העיר על סמך בתי העבר שלה וכזו היא הוד השרון.

אם אתם מסתובבים בהוד השרון תוכלו להיתקל בהרבה מאוד בתים מפעם בישובים: רמתיים, כפר הדר, רמת הדר ומגדיאל שהן ארבעת הישובים החקלאיים שאוחדו ב-1964 תחת השם: הוד השרון ובשנת 1990 הוכרזו כעיר. מדובר על ישובים שהוקמו ע"י בני העלייה הרביעית שעסקו בחקלאות.

קרא עוד...

ההיסטוריה הדמוגרפית של המקום היא שקובעת את האווירה שבו. גם דירות מקבלות את האפיון של הסביבה. לגור בהוד השרון, זה בהרבה מובנים לחזור לכפר של פעם...

אם מציצים להיסטוריה של הוד השרון, הרי שהתדמית הכפרית והטבעית שיש לה לא תלושה מהמציאות שכן, הוד השרון היא "הכלאה" של 4 כפרים מהעבר שהרכיבו את מה שמוגדרת היום כאחת הערים הירוקות והאיכותיות במדינת ישראל, טובלת בנוף קסום ונותנת למתגוררים בה תחושה של בית כפרי.

גם היום מובילה הוד השרון את "הירוק" שבה כחזון העיר, מה שמושך אליה משפחות עם ילדים ואנשים שאוהבים לחיות בעיר טובלת בחיק הטבע ומחפשים דירו להשכרה בהוד השרון כדי לגדל ילדים במקום הירוק הזה.

קרא עוד...

 רבים ממוכרי הנכסים (פרטיים ויוקרתיים,מסחריים,וחקלאים) נתקלים בדרישה מצד מתווכי הנדל"ן כי המקרקעין המוצעים למכירה ימסרו לטיפולם הבלעדי. לפיכך, לא אחת נשאלת השאלה האם במקרה בו המתווך קיבל עסקת מקרקעין לטיפולו הבלעדי, יכול הוא לדרוש דמי תיווך בגין עסקה שנכרתה בתקופת הבלעדיות- גם אם הוא לא היה הגורם היעיל שהביא להתקשרות בעסקה זו?

וכאן נשאלת שאלה נוספת - האם על מתווך שקיבל לטיפולו המיידי עסקת מקרקעין, לבצע פעולות מיוחדות ואחרות מזה של מתווך אשר קיבל לטיפולו עסקת מקרקעין שלא בבלעדיות? כמו כן, מהו משך תקופת הבלעדיות המקסימאלי במסגרתה יכול המתווך לשמש כמתווך בלעדי?

קרא עוד...

בארה"ב ובאירופה תהליך התיווך הוא עדיין חלק בלתי נפרד מתהליך רכישת הדירה, אבל בארץ מדובר בשירות אופציונלי בלבד. בחלק מעסקאות הנדל"ן אפשר בקלות להסתדר בלעדיו, אבל במקרים מסוימים הוא חיוני ומשתלם. מה היתרונות והחסרונות של המתווך, ומתי כדאי להיעזר בו?

מבחינת הצד הקונה, ישנם יתרונות לשימוש במשרד התיווך. משרד התיווך מכיר את מוכר הדירה ונמצא איתו בקשר רציף. בנוסף, הקונה יכול להיות בטוח יחסית באשר לאיכות הנכס משום שמשרד התיווך, או המתווך העצמאי, דואג למוניטין של עצמו ולא יסתכן במכירת נכס לא ראוי. בנוסף, משרד התיווך יכול לסייע לקונה למצוא את אנשי המקצוע הנכונים לייעוץ, כמו עו"ד המתמחה בתחום, ולסייע בהליכים הבירוקרטים.

מציאת הדירה- על אף שנדמה כי היום כבר ניתן לאתר כל דירה באתרי האינטרנט, עדיין ישנם מוכרי דירות רבים שמעדיפים למכור את דירתם באמצעות משרד או מתווך "בלעדי". למעשה, מדובר בחוזה בין המתווך לבעלי הנכס, ששניהם מסכימים כי בתקופת זמן מוגדרת רק אותו משרד או מתווך הוא היחיד שיכול את אותו הנכס. היתרון לבעל הנכס ברור - מעבר לעובדה שהוא לא נאלץ לנהל את תהליך המכירה שלוקח זמן, משאבים וסבלנות, למתווך יש אינטרס גדול למכור את הדירה, גם בהיבטי מוניטין וגם מהיבטים כלכליים. מעבר לכך, המתווך ידע לאמוד את ערכו האמיתי של הנכס בהתאם למחירי השוק וכמובן לפרסם ולשווק את הנכס.

גם מבחינת רוכשי הדירות, מתווך מהווה חסכון גדול בזמן. תהליך חיפוש הדירה לוקח זמן רב; שיטוט בין אתרים, צפייה בדירות רבות שמתברר שאינן רלוונטיות, היעדרות מעבודה ופעילויות מתישות נוספות. בהנחה שכולנו אנשים עסוקים ואין לנו את הזמן והסבלנות הדרושים ביומיום, נוח מאוד שהמתווך עובד בשבילנו וחוסך לנו זמן וכסף יקרים. מעבר לזמן, המתווך תורם לנו מהניסיון שלו, מבין אילו דירות יתאימו למה שאנו מחפשים ולא יראה לנו דירות שאינן מתאימות. הוא גם יכול להסב את תשומת ליבנו להיבטים שונים שאנו לא מייחסים להם חשיבות רבה, אך עשויים להיות קריטיים בהמשך. היכרותו של המתווך ברמת המיקרו עם האזור בו הוא עובד מהווה יתרון גדול בזיהוי הזדמנויות להשקעה, מתווך טוב ש"חי ונושם" את השטח ידע למצוא לנו "מציאות" אמיתיות.

מו"מ למכירת דירה- הגישה הרווחת בעולם הנדל"ן טוענת כי מו"מ אידיאלי הוא כזה אשר מתנהל באמצעות מתווך. מעורבותו של המתווך מנטרלת את האגו והרגשות הכרוכים בהעלאת או הורדת מחירו של הנכס. עניין התמחור והמחיר, לרוכש ולמוכר, אותו יודע המתווך ולכן הוא מהווה גורם מאזן ומפשר במו"מ בין הצדדים. לעיתים המתווך גם מוכן להוריד מעט מדמי התיווך שלו בכדי שהעסקה תיסגר.

מה שהופך את הוד השרון לאחד המקומות הכי מבוקשים למגורים בקרב משפחות עם ילדים וזוגות צעירים זה השילוב המנצח בין תנופת פיתוח לסביבה ירוקה. בעירית הוד השרון נוהגים גם בשקיפות מלאה בכל הקשור לאיכות הסביבה כולל מתקני מחזור בכל רחובות העיר, אתרי מטמנה של פסולת בניין ושמירה על העיר הכי ירוקה בארץ גם כעיר נטולת מאניירות, סוג של פשטות כפרית שמעצימה את הכפריות ואת אורח החיים בחיק הטבע, מול מגמות של בנייה נדלני"ת "מושחתת". הוד השרון שומרת על פרופיל נמוך בכל מה שקשור לבנייה, ואף שהקרקע שלה מבוקשת, אין אינפלציה בשטחים חקלאיים להפשרה, מה שמעיד על תכנון מראש.

קרא עוד...

 

נדל"ן הוא אכן ערוץ ההשקעה עם הכי פחות סיכונים והכי הרבה תשואה ביחס למשל לפק"מ או למק"מ .

ככל שתעשו את זה בליווי איש מקצוע, כך תפחיתו את רמות הסיכון .

לשוק הנדל"ן יש את החוקים שלו וכדי לנצח בשוק הזה ממש כמו בכל בורסה, צריך לדעת את החוקים ומי נמצא במגרש שלכם .

קרא עוד

 

לפני קניית הדירה ,שבו עם בני המשפחה ונסו לחשוב מהם הקריטריונים

לאחר שגיבשתם את הקריטריונים החשובים לכם כגון אזור, סוג נכס,קומה

ועוד.פנו למתווך אמין ובעל ניסיון אשר יוכל לעזור לכם במציאת נכסים רלוונטים עבורכם.

קרא עוד...

המתכננים לעבור דירה בתקופת הקיץ , מתחילים את חיפוש הנכסים כבר בתקופת הפסח זאת על

מנת למקם ולרשום את הילדים למסגרות החינוך החדשות.

קרא עוד...