נכסי-לשם-נדל"ן

הצנחנים 4 כפר מלל  . טל. 09-7482543  .   נייד 050-4413458

banner

חלומם של הרבה מאוד אנשים ומשפחות זה לגור קרוב לאדמה, בחיק הטבע ובאזור הוד השרון למשל יש הרבה מאוד ישובים עם נכסים מושקעים להשכרה או למכירה שמתאימים מאוד למשפחות עם ילדים.
היתרון של בית פרטי הוא בתחושת החופש, העצמאות והנוף שנכנס לך ישר הביתה ואם הגעתם לישוב שגם הרכב האוכלוסייה שלו מתאים לכם, החיים שלכם הולכים להיות יפים.

 

למה צריך לשים לב כאשר שוכרים בית פרטי?

אם אתם משפחה עם ילדים הדבר הראשון שחשוב להם לברר זה אם בישוב הכפרי שבו מצאתם בית פרטי להשכרה או למכירה, זה אם יש עוד משפחות עם ילדים, ולא פחות חשוב מזה, שיש ילדים בגיל של הילדים שלכם.

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות לילדים זה לנתק אותם מהבית הקודם שלכם וזה כולל את החברים והסביבה החברתית המוכרת ולא לייצר להם תחליף, לכן חשוב מאוד לבדוק מה קורה מבחינת ילדים בגילאי הילדים שלכם בישוב החדש.

הדבר הנוסף שיש לבדוק הוא מהי הנגישות לישוב הכפרי שלכם. איזה כבישים קרובים אליכם, איפה נמצאים בתי הספר והגנים ביחס לבית שאתם רוצים לשכור או לרכוש, ומהי יכולת הניידות שלכם.

דבר חשוב נוסף הוא לבדוק את הרמה של מערכת החינוך באזור וזה אומר בתי ספר, גנים, חוגים ואפשרויות העשרה שמעניינות אתכם.

 

שכנים וקרבה למקומות עבודה

אם אתם עובדים באזור השרון סביר להניח שתחפשו בית פרטי להשכרה או למכירה באזור העבודה שלכם. זמן נסיעה, כבישים קרובים וקיצורי דרך הם משמעותיים מאוד למי שצריך להוריד ארבעה ילדים בבוקר לבתי ספר וגנים ועוד להגיע לעבודה בזמן.

דבר חשוב נוסף לפני שאתם עושים עסקה כלשהי, היא לבוא ולבקר במקום בשעות שונות ולבדוק מהי האווירה שיש שם בשעות מסוימות של היום. אחד הדברים החשובים כמובן הוא לברר מיהם השכנים הקרובים לבית שאתם רוצים לשכור או לקנות, כדי לבדוק אם צורת החיים שלהם לא תפגום ותפריע חלילה להתנהלות שלכם, כמו למשל בית מקסים בישוב כפרי שהפך לקומונה של חבר'ה צעירים נהדרים רק שכל היום נשמעת משם מוזיקה מרעישה. לא כל אחד יכול לחיות עם זה בשלום.