נכסי-לשם-נדל"ן

הצנחנים 4 כפר מלל  . טל. 09-7482543  .   נייד 050-4413458

banner

ההיסטוריה הדמוגרפית של המקום היא שקובעת את האווירה שבו. גם דירות מקבלות את האפיון של הסביבה. לגור בהוד השרון, זה בהרבה מובנים לחזור לכפר של פעם...

אם מציצים להיסטוריה של הוד השרון, הרי שהתדמית הכפרית והטבעית שיש לה לא תלושה מהמציאות שכן, הוד השרון היא "הכלאה" של 4 כפרים מהעבר שהרכיבו את מה שמוגדרת היום כאחת הערים הירוקות והאיכותיות במדינת ישראל, טובלת בנוף קסום ונותנת למתגוררים בה תחושה של בית כפרי.

גם היום מובילה הוד השרון את "הירוק" שבה כחזון העיר, מה שמושך אליה משפחות עם ילדים ואנשים שאוהבים לחיות בעיר טובלת בחיק הטבע ומחפשים דירו להשכרה בהוד השרון כדי לגדל ילדים במקום הירוק הזה.

להשכיר דירה בהוד השרון

אם תפנו לסוכנות תיווך מקומית של דירות להשכרה בהוד השרון, אין ספק שתעשו עסקה "ירוקה" בכל דירה או בית שתבחרו לשכור. עירית הוד השרון פועלת ללא ליאות בנושא של איכות הסביבה ועושה מאמצים שונים בנושא של פינוי פסולת ואוויר נקי, אם תשכרו דירה בהוד השרון לא יהיה מצב בו תיתקלו באיזה ערימת פסולת בניין ליד הבית שלכם (כמו שקורה עדיין בהרבה ערים במדינה) שכן העירייה כבר הקימה אתרי הטמנה של פסולת בניין.

 

דירות להשכרה בהוד השרון- גינה מתחת לבית

הוד השרון מורכבת מ-4 ישובים כפריים חקלאיים שמעניקים לה את התדמית והצביון החיוביים מעבר להישגים שלה כעיר עם תנופה ופיתוח- אבל לא על חשבון אויר צח ושטחים ירוקים: מגדיאל, כפר הדר, רמת הדר ורמתיים, כל אלה מקומות היסטוריים עם אופי וטבע ירוק, מקום אידיאלי לגדל בו ילדים בריאים. כאשר התאחדו ארבעת הישובים החקלאיים הללו בשנת 1964 ניתן לה שמה החדש של העיר- הוד השרון.

יש לציין כי הקמתם של הישובים הללו הייתה של יזמים פרטיים בני העלייה הרביעית שביקשו להוציא את לחמם מן האדמה, וכך עשו. איחוד הישובים היה במסגרת מהלך של איחוד רשויות כפי שנעשה בכל חלקי הארץ בשנות ה-60. חלק מהדירות להשכרה בהוד השרון הם גם בישובים הללו.

 

קרובה למטרופולין - רחוקה מהרעש

דירות להשכרה בהוד השרון הן מצרך נדיר. אף אחד לא עוזב את העיר וכל מי שגר בה, לא מוצא תחליף ראוי ובכל זאת אם תרצו לשכור דירה בהוד השרון תוכלו ליהנות מעיר עם בנייה מרווחת, קרובה למטרופולין אך מספיק שקטה, עם מערכת חינוך מהטובות בארץ, גנים פורחים, כבישים מעולים ואנשים ששואפים קדימה. רבים מן התושבים הם אקדמאיים ואנשי עסקים שהצטרפו אל גרעיני המייסדים של המושבות הותיקות, תמהיל של ישן עם חדש ועם הפנים קדימה.